هایفو صورت HIFU-f-IN-01
 • هایفو صورت HIFU-f-IN-01
 • هایفو صورت HIFU-f-IN-01
 • هایفو صورت HIFU-f-IN-01
 • هایفو صورت HIFU-f-IN-01

هایفو صورت HIFU-f-IN-01

 • تولید کنندگان Iran
 • کد محصول: HIFU-f-IN-01
 • موجودی: در انبار

مقدمه

هایفو صورت یا هایفو جوان سازی یکی از بهترین و اثربخش ترین فناوری های موجود در امر لیفت صورت است. در این فناوری لایه های مختف پوست با استفاده از مواجی فراصوت کانونی شده تحت تابش قرار می گیرند. در اثر برخود این انرژی بسیار قوی، میکرو برن (سوختگی میکرونی) زیر پوست ایجاد می شود. این میکروبرن ها عامل کشش پوست شده و در نتیجه پوست بیمار به سمت بالا کشیده می شود. در مرحله بعد متابولیسم بدن قصد به ترمیم میکروبرن نموده و در ناحیه تحت درمان مقدار خون رسانی و کلاژن سازی را افزایش می دهند. با این کار پوست بیمار طراوت و شادابی خود را باز می یابد. اثر بخشی این فناوری به گفته سازمان غذا و دارو آمریکا (FDA) بسته به متابولیسم و لایف استایل بیمار تا 2 سال ماندگاری دارد.

محصول فوق مخصوص جوان سازی صورت و گردن توسط متخصصین داخلی کشور از روی نمونه آمریکایی مهندسی معکوس و تولید انبوه شده است. کارتریج های این دستگاه 1.5، 3 و 4.5 میلیمتر هستند که تا لایه smas پوست نفوز می کنند. دستگاه فوق تحت تست بالاینی قرار گرفته و نتایج تست های کلینیکی آن بسیار مطلوب است.

                                  

بررسی کلی

High-intensity focused ultrasound (HIFU) یک روش (آرایشی بهداشتی ) نسبتا جدید میباشد ، که اکثرا آن را جایگزینی غیرتهاجمی و بدون درد برای سفت کردن پوست میدانند . برای تقویت تولید کلاژن  از انرژی فراصوت استفاده میکند که در نتیجه باعث جمع شدن و سفت شدن پوست میشود.
HIFU بیشتر به دلیل کاربرد آن در درمان تومورها شناخته شده است. این دستگاه اولین بار در  سال 2008 به منظور استفاده برای مسائل زیبایی و جوانسازی شناخته شد.
هایفو سپس در سال 2009 توسط سازمان غذا و دارو برای لیفت ابرو تایید شد . این دستگاه همچنین در سال 2014 توسط (سازمان غذا و دارو ) برای بهبود خطوط و چین و چروک های بالی سینه و گردن(قسمت دکلته) تایید شد.
چندین سنجش بالینی کوچک نشان داده اند که هایفو برای لیفت صورت (جمع کردن و سفت کردن پوست) و بهبود چین و چروک های صورت و قسمت هایی از بدن موثر و بدون خطر است . افرادی که این عمل را انجام داده اند قادر بوده اند که در طی چند ماه جواب دلخواهشان را بگیرند.
برای فهمیدن اینکه چه کسانی برای این انجام این روش مناسب هستند شواهد بیشتری لازم است . تاکنون، مشخص شده که هایفو یک روش درمانی نوید بخشی بوده است که می تواند جایگزین بهتری برای روش های خطرناک، تهاجمی ،آسیب زننده و یا بی فایده ای تاثیرشان به طور موقت هستند ، باشد . به خصوص برای افراد جوان که مسائل و مشکلات مربوط به آسیب ها و زمان بهبودی طولانی را نمی خواهند.
(البته هایفو برای افرادی که موارد شدیدتری از افتادگی و شل شدگی پوست دارند ، تاثیر گذار نخواهد بود . )
هایفوی فِیشیال(facial) که برای صورت است از انرژی متمرکز سونوگرافی(فراصوت)که باعث گرم شدن سریع بافت می شود. برای هدف قرار دادن لایه های پوست عمیق تر استفاده می کند.
هنگامی که سلول های منطقه مورد نظر به دمای معین برسند، آسیب سلولی را تجربه میکنند.
 درحالی که ممکن است بالعکس بنظر برسد ، این آسیب درواقع سلول ها را به سمت تولید بیشتر تحریک میکند (پروتئینی که ساختار  پوست را فراهم می سازد.)
افزایش کلاژن منجر به محکم تر و محکم تر شدن پوست و کمتر شدن چروک می شود . از آنجایی که پرتوهای (فراصوت) با فرکانس بالا روی یک محل خاص در بافت زیر سطح پوست متمرکز شده اند،به لایه های بالایی پوست و کناری آسیبی نمی رسانند.
هایفو ممکن است برای همه مناسب نباشد.....به طور کلی ، این زوش بهتر است در افراد بالای سی سال و با سستی خفیف تا متوسط پوست انجام شود.
افرادی که دارای پوستی خیلی فشرده یا خیلی شل هستند ممکن است قبل از مشاهده نتایج به چندین درمان دیگر نیاز داشته باشند.
افراد مسن با  پیری گسترده تر و سستی شدید پوست صورت و یا افتادگی شدید پوست در قسمت گردن کاندیداهای مناسبی برای استفاده از این روش نیستند و امکان دارد نیاز به عمل جراحی داشته باشند .
هایفو برای مبتلایان به عفونت جراحت های پوستی باز و یا افراد دارای آکنه های شدید و  کیستیک  و کاشت فلزی و ناحیه ی درمان توصیه نمی شود.


 مزایای

طبق گزارش انجمن آمریکایی جراحی زیبایی پلاستیک ( ، هایفو و سایر گزینه های ASAPS) بدون نیاز به عمل جراحی در موارد زیبایی و لیفت صورت افزایش قابل توجه و محبوبیت زیادی در  64.8، 2017 و 2012چندسال گذشته داشته . تعداد کل جراحی های انجام شده بین سال های درصد افزایش یافته است . 

 HIFU مزایای زیبایی شناختی زیادی دارد از جمله:  

 • کاهش چین و چروک 
 • سفت کردن پوست شل روی گردن (که به آن گردن بوقلمونی نیز گفته می شود 
 • بالا بردن (کشیدن)گونه ها ، ابرو ها و پلک ها 
 • زیبایی و زاویه خط فک 
 • سفت شدن قسمت دکلته (گردن و سینه ) 
 •   صاف کردن پوست
   
مشخصات فیزیکی
ایستادهخیر، به همراه ترالی
کارتریج
عمق نفوذ1.5،3 و 4.5 میلی متر
انرژی0.2-2 ژول
طول عمر10000 خط
تعداد خط شاتتک خط (دو بعدی)
فرکانس4 مگاهرتز

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید
برچسب ها هایفو صورت
09109251250
+989109251250