میکرونیدلینگ Nesoya
  • میکرونیدلینگ Nesoya
  • میکرونیدلینگ Nesoya
  • میکرونیدلینگ Nesoya

میکرونیدلینگ Nesoya

0تومان
  • تولید کنندگان ایران
  • کد محصول: MN-IN-01
  • موجودی: در انبار

میکرونیدلینگ یک روش غیرتهاجمی و معمولا با درد بسیار مختصر و قابل تحمل یکی از بهترین روش های شناخته شده در جهان برای جوانسازی ، درمان آسیب های پوستی و بازسازی بافت های آسیب دیده است . میکرونیدلینگ یک روش امن است و نیازی به مواد شیمیایی نیست . میکرونیدلینگ باید توسط پزشکان با تجربه انجام شود .زمانی که نوک سوزن با پوست تماس می یابد، سوراخ ریزی در سطح پوست ایجاد می شود. سیستم ایمنی پاسخ داده و کلاژن تولید می شود. همچنین سوراخ ها به عنوان کانال های ریزی عمل کرده که مواد مغذی موضعی را به عمق لایه های پوستی حمل کرده و اثر آن ها را افزایش می دهد. میکرونیدلینگ تولید کلاژن را تحریک کرده وباعث جوان سازی پوست می شود .

بافت ، ساختار و ظاهر پوست از کلاژن و الاستین تشکیل شده است ، با بالا رفتن سن کلاژن ها و الاستین ها به دلیل عوامل محیطی و قرار گرفتن در معرض نور خورشید تجزیه شده و باعث خشکی ، نازکی و چین و چروک دار شدن پوست می شود . عمل میکرونیدلینک با تحریک کلاژن سازی تعداد کلاژن ها را افزایش داده و عمل ترمیم بافت پوست را انجام می دهد و ساختار و کارکرد پوست آسیب دیده ، تغییریافته می شود .در نتیجه چین و چروک آن را از بین برده و باعث ایجاد پوستی جوان ، صاف ، کشیده و زیبا خواهد شد و اعتماد به نفس شما را افزایش می دهد .

میکرونیدلینگ نسویا منتاژ ایران با موتور ساخت کره بوده و از نظر سرعت و موتور و کیفیت سوزن بسیار قوی تر از نمونه های چینی است به همین دلیل به راحتی و با خیال آسوده می توان سر کارتریج را به سرعت و بدون آسیب دیدگی روی پوست حرکت داد.

مشخصات دستگاه
تغذیهبرق شهری، اسکرین دار، دو هندپیس
مشخصات هندپیس
عمق نفوذ سوزن0.25 تا 4 میلی متر
سرعت موتورتا 8000 دور در دقیقه
لول سرعت10
گارانتی
گارانتی هندپیس3 ماه
گارانتی دستگاهیک سال

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید
برچسب ها میکرونیدلینگ
09109108400